Vitajte na novom webe

Umelci sú hviezdami z ľudu a pre ľudí. Fanúšikovia a podporovatelia chcú o nich  vždy vedieť čo najviac. Z televízie, tlače, aj ostatných elektronických médií. Kvalitný web podporuje, prezentuje a dotvára obraz o známych ľuďoch. Je miestom, kde fanúšikovia, ale i potenciálni záujemcovia o vystúpenie môžu nájsť podrobnejšie informácie. V dnešnej modernej dobe je pekná webová stránka nevyhnutnosťou, ktorá ide ruka v ruke s médiami a sociálnymi sieťami.  

Lukáš Adamec to dobre vie a preto spúšťame do prevádzky nový web na doméne lukasadamec.sk. Predstavujeme vám novú, prehľadnejšiu stránku s moderným dizajnom a sekciami s kvalitných obsahom.

 

 

Domovská stránka ilustruje Lukáša Adamca a jeho kapelu s rovnomenným názvom. V skupine spolupracuje so známym multiinštrumentalistom Tomim Okresom a bubeníkom Jozefom Dvořákom. Okrem základných informácií o Lukášovej kariére, foto a video galérii na nej nájdete aj kalendár podujatí a koncertov. Celý koncept vyvážene dopĺňajú Youtube videá zachytávajúce všetky Lukášové aktivity.

Veríme, že sa vám nová webová stránka páči, a že sa stane užitočnou platformou na vyhľadávanie aktuálnych informácií o Lukášovi a jeho projektoch.

Leave a Reply