Prvá Lukášova pieseň zo sólové albumu zaznie z rádií už vo štvrtok

Exkluzívne vo Fun rádiu sa tento štvrtok môžete započúvať do tónov prvého singlu z nového sólového albumu Lukáša Adamca. Pieseň, ktorá sa premiérovo ozve z reproduktorov nesie názov Horúca láska. Lukáš sa predstaví v úplne inom štýle, na aký sme u neho zvyknutí. Ste pripravení na novinku, ktorá vás v tomto letnom počasí ešte viac rozpáli?

Inšpiráciu spojenú s novým albumom Lukáš, popri pracovnej vyváženosti zbieral tri roky. “Je v ňom zachytený môj život. Samozrejme, niektoré piesne sú aj vymyslené. Tématicky sa nedá písať len o tom, čo človek zažil, ale odtiaľ to stále vychádza. Z mojich skúseností, zo skúseností ľudí z môjho okolia, z toho čo sme videli a zažili. Chcel som fanúšikom priblížiť aj moju druhú stránku. Jemnú, akustickú, baladickú, v kombinácií so živou. Na novom albume je hudba “konzumnejšia” ako tvrdý rock, ale stále je to hudba, ktorú milujem,” zhodnotil Lukáš obsah nového CD.

Lukáš otextoval niekoľko piesní a samozrejme všetky odspieval. Významný podiel práce na albume má však aj Lukášov najbližší kamarát a kolega, hudobník Tomi Okres. Album produkoval, podieľal sa na hudbe,  mixe, je spoluautorom niekoľkých textov a celkového aranžmánu CD.

Kto konkrétne hudobne prispel na album, ktorý nesie Lukášove meno? “Hostia sú všetko moji dobrí kamaráti, výborní muzikanti: Marcel Buntaj (bicie), Martin Gašpar (basa), Marián Čekovský (klávesy), Zoli Sallai (klávesy), Peter Bič (gitara), Peter Tomko (gitara), Aďo Harvan (sláky), Mário Gapa Garbera (saxofón), Palo Jeňo (trúbka) Dúfam, že som na nikoho nezabudol. Ten, kto sa v hudbe pohybuje, alebo aj nie, pozná minimálne polovicu z nich. Už z tohto zoznamu jasne vyplýva, že album je hudobne veľmi kvalitný. Všetci spoločne tvrdo pracovali, venovali svoj čas, vložili kúsok seba a výsledok naozaj stojí zato. Chcem sa im touto cestou veľmi pekne poďakovať,” nešetril slovami vďaky samotný Lukáš.

Nezabudnite si už tento štvrtok naladiť Fun rádio. Lukáš a jeho Horúca láska po 9:00 hod. na frekvencii 94,3 alebo online na www.funradio.sk.

Leave a Reply